להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח

 
דף הבית >> הלוואות בכרטיסי אשראי

הלוואות בכרטיסי אשראי

הלוואות בכרטיסי אשראי הפכו בשנים האחרונות להלוואות הנפוצות ביותר, וניתן למצוא יותר ויותר אנשים המשתמשים בהן כדרך לגיטימית לממן כל הוצאה גדולה שדרושה להם. חברות האשראי הן גופים חוץ-בנקאיים, המציעים מגוון רחב של פתרונות מימון לעסקים ופרטיים. לחברות האשראי יש מידע רב עליכם ועל הרגלי הצריכה שלכם והוא מאפשר להן לנתח את רמת הסיכון של ההלוואה שהם נותנים לכם, ולגבות ריבית התואמת את הסיכון.

הלוואות בכרטיסי אשראי – איך עושים זאת?

ישנם כרטיסי אשראי בנקאיים וכרטיסי אשראי חוץ-בנקאיים ובשניהם ניתן לקבל הלוואות. הלוואות בכרטיסי אשראי הן לרוב הלוואות אקספרס, כלומר - הלוואות באישור מיידי, לרוב באמצעות הטלפון או האינטרנט, ללא ערבים וללא העמדת ביטחונות נוספים לצורך קבלת ההלוואה. עם זאת, מדובר בהלוואות בסכומים קטנים יחסית ובמסגרת האשראי שניתנה לכם ממילא לעסקאות עתידיות.

על מנת לבדוק את זכאותכם להלוואות בכרטיס אשראי, עליכם לפנות למוקד הטלפוני של חברת האשראי, העוסק במתן אשראי מהיר או לחילופין - לאתר האינטרנט של חברת האשראי. בטלפון ובאינטרנט תוכלו לקבל מידע מיידי מנציג השירות לגבי גובה ההלוואה אשר תאושר לכם בכל אחד מכרטיסי האשראי שברשותכם. לרוב, אם אתם מחזיקים כמה כרטיסי אשראי, תוכלו לקבל הלוואות בכרטיסי אשראי מכל אחד מהכרטיסים, ללא תלות בהלוואות בכרטיסים האחרים.

הלוואות בכרטיסי אשראי – אילו סוגי הלוואות ניתן לקבל?

הלוואות בכרטיסי אשראי ניתנות בשלוש דרכים עיקריות. הראשונה היא הלוואה המוחזרת בתשלומים באמצעות כרטיס האשראי, כאשר אתם קובעים את גובה ההלוואה (בהתאם לגובה המקסימאלי שמאשרת לכם חברת האשראי) ואת מספר התשלומים שברצונכם לשלם. מרביתן של הלוואות בכרטיסי אשראי ניתנות בסכומים של עד 20,000-30,000 ₪ ובהחזר של 3-36 תשלומים. הדרך השנייה היא רכישה בתשלומים - גם זוהי הלוואה אולם הסכום אינו משולם לכם אלא לעסק ממנו רכשתם את הסחורה. בעסקת תשלומים רגילה יספוג המוכר את הריבית, ובעסקת קרדיט אתם תספגו את הריבית.

הדרך השלישית לקבלת הלוואות בכרטיסי אשראי היא כרטיס אשראי מתגלגל, בו מסגרת האשראי שלכם קבועה, ישנו סכום מסוים שאינו צובר ריבית במשך החודש הראשון ואתם מחליטים בכל חודש מהו גובה הסכום שברצונכם לפרוע מתוך כלל ההתחייבויות בכרטיס. זוהי שיטה חדשה יחסית בארץ, למרות שבמקומות אחרים בעולם היא נהוגה שנים רבות, והיא מחייבת אתכם לעקוב באופן צמוד אחר חשבון האשראי שלכם, ולתת מדי חודש הוראה לחיוב על פי הסכום שביכולתכם לשלם. בחודש בו לא תתנו כל הוראת חיוב, לא תשלמו כלום או שתשלמו סכום מינימאלי כלשהו, ויתרת חובכם תמשיך לצבור ריבית חודש נוסף. דרך זו מומלצת לאנשים הנוהגים להישאר עם היד על הדופק בכל הקשור לחשבון הבנק והחזרי ההלוואות שלהם, שכן קל ללכת כך לאיבוד, לשכוח מקיומה של ההלוואה ולצבור ריבית גבוהה לאורך זמן.


התקשרו עכשיו וקבלו
  
הלוואה תוך שעה!  
  0529-78-78-34► 

 

 
מלאו פרטים וקבלו הלוואה !

 

עד איזה סכום אתם צריכים הלוואה ?
[תוצאות]

הלוואה לפי סוג

                             
      http://www.loans-israel.co.il/     משה לוי 11, ראשון-לציון :Phone: 0722-505050, 052-9787834. Fax: 03-5160156 . adress